HAKKIMIZDA

ŞİRKET PROFİLİ

Metin Sarıoğlu Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., 1972’de, Metin Sarıoğlu tarafından kurulmuş olup, o yıldan bu yana “Orman Ürünleri” sektöründe hizmet vermektedir. 1980 yılından itibaren ise Bornova-İzmir'de faaliyetini sürdürmektedir.

Kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışı ile beraber yerli ve ithal malzemelerden; başta İnşaatlık ve Doğramalık Kereste, Plywood, OSB, Kavak-Kayın-Marin Kontrplak, Lambri ve Rabıta olmak üzere çok sayıda ürünün imalatını ve tedariğini yapmaktadır.

M.Sarıoğlu Orman Ürünleri Ltd.'nin sektöründe en iyilerden biri olmasının nedeni ise, yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ürünlerin kullanım alanlarını bilmesi, ürün ve hizmetleri bu ihtiyaçlar doğrultusunda müşterilerine çözümler sunmasıdır.

Çevreye ve çalışanlarına büyük önem veren M.Sarıoğlu Orman Ürünleri Ltd., tüm faaliyetlerini "Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği" konularındaki duyarlılığı ve sorumluluk bilinci ile sürdürmektedir.

KURUMSAL

M.Sarıoğlu Orman Ürünleri Ltd'nin amacı her zaman ve her yerde müşteri odaklı çözümleri ile müşterilerine
hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmetler sunmaktır.

Misyon

Doğallığı, görselliği ve işlevselliğiyle toplumun sürekli ihtiyaç duyduğu ahşabı müşterilerimizin kullanımına en etkin şekilde sunmak.

Vizyon

Orman ürünleri sektöründeki ürün ve hizmetleriyle bölgesinde lider şirket olmak.

Değerlerimiz

Güven, Kalite, Yenilikçilik,  Çalışanlarımız, Müşterilerimiz, Sürdürülebilirlik